DO WYNAJĘCIA NOWY, DUŻY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWO-BIUROWY W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI ELBLĄG

Oferta:

Prezentujemy do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowo-biurowy.

Lokalizacja:

Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji Elbląga, przy ul. Kochanowskiego, w sąsiedztwie parku handlowego i w pobliżu marketu E.Leclerc. Z szybkim wyjazdem na obwodnicę Elbląga.

Opis przedmiotu najmu:

Idealne miejsce na siedzibę firmy, biuro, usługi, handel.  Lokal o powierzchni około 145m2 w kształcie litery “L” z możliwością wydzielenia dodatkowych pomieszczeń usługowych, biurowych, zaplecza, magazynu, części socjalnej z wc.  Dostępne miejsca parkingowe przy budynku dla klientów jak i dla najemcy i dostawców. Teren ogrodzony. Lokal dostępny od zaraz.

Informacje finansowe:

Czynsz najmu 4500zł netto +VAT23% / miesiąc.

Wymagana kaucja zwrotna. Umowa na czas oznaczony na okres minimum roku, z możliwością najmu długoterminowego. Należy uwzględnić opłatę jednorazową dla biura nieruchomości 1500zł.
Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

TEL. 665-850-098

KINGDOM ELBLĄG NIERUCHOMOŚCI

Biuro: ul. Szczygla 66, 82-300 Elbląg

www.kingdomelblag.pl

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.