Rozpoczęcie współpracy i wycena nieruchomości.

Każda nieruchomość jest unikalna. Rozpoczynając współpracę, przede wszystkim musimy ustalić realną wartość nieruchomości, którą chcesz sprzedać. To pozwoli nam później  opracować strategię maksymalizacji ceny lub szybkości sprzedaży jak i uniknąć sytuacji, w której Twoje oczekiwania rozminą się z rynkowymi trendami.

Ustalenie indywidualnej strategii sprzedaży.

Zgłaszając nam swoje potrzeby i oczekiwania, uzyskasz od nas taką strategię sprzedaży, która w najlepszym stopniu uwzględni Twoje oczekiwania. Może ona obejmować wstępne inwestycje, konieczne dla podniesienia wartości nieruchomości, jak również dodatkowe działania marketingowe, jakie podejmiemy, by zwiększyć widoczność oferty. Tak czy inaczej – zrobimy wszystko co konieczne, by Twoje cele sprzedażowe zostały zrealizowane w odpowiednim budżecie i czasie.

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży.

To Ty, jako właściciel nieruchomości odgrywasz kluczową rolę w całym procesie sprzedaży. Może się jednak okazać, że po prostu nie posiadasz niezbędnej wiedzy fachowej czy środków, niezbędnych do tego, by uzyskać jak najlepszą cenę na rynku. Wtedy z pomocą przychodzi wykwalifikowany Doradca, który doradzi, co zrobić w ramach opracowanej wcześniej strategii sprzedaży. Zazwyczaj przygotowanie nieruchomości do sprzedaży wymaga jedynie przeprowadzenia odpowiedniego jej wizażu – to tzw. Home Staging. Światowi pionierzy home stagingu, wykazują w badaniach, że pozwala on skrócić czas sprzedaży nieruchomości o nawet 40 procent, a oferowana cena zakupu rośnie przeciętnie o 10 procent.

Obsługa sprzedaży i promocja oferty.

Na początku przygotujemy szczegółowy opis Państwa nieruchomości razem z sesją zdjęciową.
Tak przygotowana oferta pojawi się we wszystkich popularnych portalach prezentujących rynek nieruchomości. W ramach rozszerzonych technik promocji zadbamy o pojawianie się oferty w wynikach wyszukiwania i mediach społecznościowych. Oczywiście też znajdzie swoje miejsce wśród ofert prezentowanych naszym klientom, zainteresowanym nabyciem nieruchomości. Wszystko po to, aby jak najszybciej doszło do pierwszego spotkania z potencjalnym nabywcą.

Przygotowanie dokumentacji do zawarcia transakcji.

Wiele pozostaje do zrobienia w kwestiach formalno-prawnych, tak aby uniknąć problemów na przyszłość. Nasi eksperci przygotują dla zainteresowanego Klienta dokumentację dotyczącą stanu technicznego i prawnego nieruchomości, aby upewnić go, że nie jest ona obciążona żadnymi ukrytymi wadami w tym zakresie. Przygotujemy umowę kupna-sprzedaży oraz wszelkie inne dokumenty, niezbędne do przedstawienia notariuszowi. Z Twojej strony pozostanie jedynie stawić się na spotkanie i złożyć podpis.

Finalizacja transakcji.

Sprzedaliśmy Twoją nieruchomość. Najprawdopodobniej nie zajęło to nam więcej niż trzy miesiące, a na Twoje konto wpłynęła kwota nierzadko do 10 procent większa, niż liczyłeś 😉 To jednak nie koniec. U nas sprzedaż nieruchomości nie kończy się zwykłym „do widzenia”. Jest co świętować! Teraz to my zaprosimy Cię na miłe spotkanie, które uwieńczy naszą współpracę i uczyni je niezapomnianym.