Mieszkanie – Grottgera

WYJĄTKOWE MIESZKANIE O POWIERZCHNI PONAD 80m2,

Elbląg, ul. Grottgera
325.000 zł

Przedstawiamy nową ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o całkowitej powierzchni ponad 80m2, położonego na 2 piętrze przy ulicy Grottgera.
Oryginalny i niepowtarzalny układ pomieszczeń: 2 sypialnie, duży pokój dzienny, kuchnia, korytarz i łazienka dają powierzchnię aż 72,7m2 + antresola (8m2), która jest niewliczona do metrażu mieszkania oraz przynależny ogród, sprawiają wrażenie jakby mieszkało się w uroczym domku.
Duży pokój to przestronne, wysokie aż na prawie na 4m, klimatyczne pomieszczenie z kominkiem typu koza obudowanym oryginalną czerwoną cegłą, które stanowi serce mieszkania. Pokój połączony jest bezpośrednio z elegancką kuchnią z wyspą, przy której znajdują się hokery oraz miejsce na kolekcję win. Dzięki znakomitej przestrzeni, bez problemów pomieści się tam duży, rodzinny stół, przy którym mogą zasiąść również liczni goście. Idąc wzdłuż korytarza, znajdziemy bardzo komfortową łazienkę z kabiną prysznicową oraz wanną. Dwa pokoje położone na końcu korytarza, które mogą być pokojami dzieci, stanowią część sypialnianą mieszkania. Dodatkowa 8m2 antresola, na którą prowadzą piękne drewnie schody może pełnić wiele funkcji, czy to sypialni rodziców, pokoju zabaw, gabinetu czy garderoby.
Mieszkanie urzeka przestrzenią, dużą ilością poręcznych schowków i niebanalnym stylem.
Dodatkowym atutem jest bardzo niski czynsz – około 300 zł na 4 osoby. Do dyspozycji wścieli jest również piwnica.
W kamienicy w której znajduje się mieszkanie został wymieniony w całości dach, zaczęto także remont termoizolacji , a w najbliższym czasie planowany jest remont klatki. W klatce znajdują się tylko 3 mieszkania co gwarantuje ciszę i komfort życia.
Zapraszamy na prezentację tej niezwykłej nieruchomości.
Cena ofertowa: 325.000zł

Serdecznie zapraszam na prezentację tej niezwykłej nieruchomości. KUPUJĄCY nie płaci prowizji!
Szukasz swojego nowego miejsca, a może chcesz sprzedać, zamienić obecną nieruchomość?
👑🏠KINGDOM Elbląg możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc