Dom na jeziorem Kiersity

WYMARZONE MIEJSCE Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO JEZIORA

Kiersity, jezioro Korsuń
67 m2, dwie działki 911 m2

Domek w urokliwym miejscu z bezpośrednim dostępem do jeziora Korsuń w Kiersitach.

Prezentujemy na sprzedaż pięknie zlokalizowany dom całoroczny, położony na dwóch działkach, o łącznej powierzchni 911m2,  w miejscowości Kiersity, – tylko 35 minut (40km) od Elbląga, 20minut (25km) od Pasłęka, 10min (9km) od Dzierzgonia.

Nieruchomość znajduje się nad pięknym jeziorem Korsuń a niebywałym atutem jest bezpośredni dostęp do jeziora.

Dom piętrowy, murowany, ocieplony i otynkowany o powierzchni  67m2.

Na parterze znajdziemy salon z kominkiem, sypialnię, kuchnię i łazienkę oraz wyjście na taras. Schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się dwie sypialnie oraz antresola z miejscem do spania. Ogrzewanie kominkowe rozprowadzone jest po całym domku, a w kuchni i przedpokoju jest podgrzewana podłoga.

Domek jest sprzedawany z całym wyposażeniem. Z tyłu domku znajduje się niewielka spiżarnia. Cały teren jest pięknie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami i dużą przestrzenią do odpoczynku. Na działce jest także duża drewutnia na narzędzia i sprzęty.

Cała powierzchnia terenu to 911 m2 na co składają się dwie działki, jedna z nich (ta bliżej jeziora) jest niezabudowana i w każdej chwili można ją sprzedać lub wybudować na niej kolejny domek.

Prezentowana nieruchomość jest idealnym miejscem odpoczynku z przepięknym widokiem i bezpośrednim dostępem do jeziora lub może być świetną inwestycja pod wynajem sezonowy. Całość jest pięknie nasłoneczniona, ogrodzona i zagospodarowana co stwarza niepowtarzalny klimat.

Serdecznie zapraszam na prezentację tej niezwykłej nieruchomości. KUPUJĄCY nie płaci prowizji!
Szukasz swojego nowego miejsca, a może chcesz sprzedać, zamienić obecną nieruchomość?
👑🏠KINGDOM Elbląg możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc